Biuro rachunkowe AnnMar

Firma AnnMar może pochwalić się dziesięcioletnim doświadczeniem w dziedzinie rachunkowości. Celem naszego biura od zawsze było udzielanie pomocy przedsiębiorcom i właścicielom firm. Zapewniamy doradztwo w obszarze zagadnień formalnych ściśle związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wesprzemy Cię w sprawach obejmujących planowanie budżetu, w obsłudze działu kadr i płac i w wielu innych kwestiach dotyczących finansów Twojej firmy.

Oferta

Zakres usług oferowanych przez nasze biuro rachunkowe obejmuje doradztwo księgowe i podatkowe. Specjalizujemy się w pomocy przedsiębiorcom w prowadzeniu książki przychodów i rozchodów oraz innych rejestrów finansów, prowadzeniu ewidencji podatku VAT, obliczaniu ryczałtu od przychodów oraz w kontrolowaniu wszelkiej wymaganej dokumentacji dotyczącej nowych i obecnych pracowników.

Nasze usługi skierowane są do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Prowadzimy współpracę z przedsiębiorcami z Kalisza i okolic, a dodatkowo wykonujemy też zlecenia online.


Twoje biuro rachunkowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa oferujemy szereg usług księgowych dostosowanych do potrzeb i oczekiwań indywidualnych klientów.


Czytaj więcej

Nasza oferta

Prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, rozliczenia ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, ksiąg handlowych, rozliczeń z Urzędem Skarbowym, (...)


Czytaj więcej

DARMOWA

KONSULTACJA

Wypełnij krótki formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.


NAPISZ
Copyright © 2022 Biuro Rachunkowe AnnMar . Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Created by: Weben.pl
Biuro Rachunkowe AnnMar | ul. Staszica 5 (I piętro), 62-800 Kalisz | tel. 695 15 35 45 | e-mail: biuro@biuroannmar.com.pl